Gümüş Böceği İlaçlama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Gümüş Böceği İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Hamamböceği familyasından olan gümüşböcekleri daha şeffaftırlar ve ortamlarda en çok nemli bölgeleri seçerler.Bu alanda bu haşere türü sorunu varsa mutlaka ilk olarak banyo ve lavabo giderleri yanlarına bakılmalıdır.Bu haşereden kurtulmak ve evden uzaklaştırmak için yapılması gereken işlem temizlik değil böcek ilaçlama firmasından hizmet alımı yapmaktır.Özellikle banyoda bu işlemi yapmak kolay olsa da sonrasında bu ilacı orada tutmak o alanda yaşayan kişilere düşmektedir.Banyonun en azından 1-2 gün ıslak bırakılmaması en önemli husustur.Bu haşereler banyolarda küvet altlarına ve lavabo yanlarına saklanırlar.Bu alanlar detaylı şekilde ilaçlanır ise kısa zamanda bu haşere türünden kurtulmak münkündür.

Gümüşböceği ilaçlaması jel ilaçlama metodu ile de yapılabilir ve ya sıvı ilaçlama ile de yapılabilmektedir.İlacı detaylı olarak alana uygulamak haşerenin yaşam alanını daraltacağı için kısa zamanda çözüm alınmasını sağlayacaktır.Bu sebeple ilaçlama personeli çok titiz davranmalı ve dikkatlice ilaçlamasını tamamlamalıdır.Genel olarak 2. uygulamaya ihtiyaç duyulmayan bir haşere türüdür ve tek seansta sorun bitecektir.Dışarıdan tekrar gelmesini engellemek adınada kapatılması gereken yerleri tespit eden ilaçlama şirketinin direktiflerine harfiyen uyulması sizlerin bu haşereler ile birdaha karşılaşmamanız için en büyük ve en önemli etkendir.

Gümüş Böcekleri Hakkında Teknik Bilgiler

Gümüşböcekleri vücütları 8-11 mm dir. Ergin bir böceğin üst kısmı pullarla kaplıdır.Gümüş böceklerinin dişileri bir yumurtalamada 95 yumurta bırakmaktadır. Ergin gümüş böcekleri 2-3 yıl hayatlarını sürdürmektedir.fabrikalarda depolarda kütüphanalerde nemli sıcak loş alanlarda hayatlarını sürdürebilen gümüş böcekleri huzursuz edici haşerelerdir. Şekerli maddeleri nişastalı yiyecekleri sever ve yerler. Su borularında, duvar içlerinde,duvar kağıtlarında,raflarda,kitaplıklarda yaşarlar . kağıt olan yerleri çok severler. Gümüş böcekleri ilaçlama yapılmaktadır. Sizlerin ayırt edemiceği bu haşereyi ancak profesyonel ilaçlama firmaları ayırt edebilir ve sizlere en etkili çözümü sunabilir.

İstanbul böcek ilaçlama olarak sizlerin huzuru için bu haşere türünü ilaçlıyoruz.Ekiplerimiz 7/24 çözüm garantili hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlaçlarımız sizlere zarar vermicek şekilde üretilmiş ve ekipmanlarımız mühendislerimiz tarafından kontrol edilerek ilaçlama yapılıyor.

Firmamız gümüş böceği ilaçlama servisini profesyonel olarak verebilen ve tek seferde sorunu bitirebilen nadir firmaların başında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evdeki Haşerelerle Nasıl Mücadele Edilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply