Pire İlaçlama Hizmetinde Önemli Gelişmeler


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Pire ilaçlamalarında eski nesil dumanlama şeklinde yapılan ilaçlamalar kalkmış olup artık evinizden , işyerinizden çıkmadan kokusuz şekilde rahatlıkla bu alanları siz içerde dururken ilaçlatma imkanınız vardır.Yeni üretilen ve yurt dışından ithal ettiğimiz bu ilaçlar sayesinde daha etkili çözümler üreten firmamız gene sektörde ilkleri yapmaya devam etmektedir.

Eski Pire İlaçlama ile Yeni Pire İlaçlama İşleminin Karşılaştırılması

1- Eskiden ulv cihazı ile yapılan ilaçlama servisi yeni nesil ilaçlar ile pompa ile sıvı şekilde uygulanmaktadır.

2- Eskiden kullanılan ilaçlar koku yapmakta iken yeni nesil pire ilaçlarında asla koku olmaz.

3- Eski nesil ilaçlama işleminde ilaçlama maske takılarak yapılırdı ve evde kimsenin durması istenmezdi.Yeni nesil ilaçlar ile artık evinizde durabilir ilaçlamanın nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

4- Geçen senelerde yapılan pire ilaçlama işlemlerinde evinizde tabak , bardak vb ne varsa perde yastık yorgan hepsi yıkanırken yeni nesil ilaçlama yönteminde hiç bir materyali yıkamanıza gerek duyulmaz aksine yıkamamanız gerekmektedir.

5- Eski nesil ilaçlarda sorunun bitmesi için 14 gün beklemek gerekirken yeni nesil ilaçlarda uygulama esnasından sonraki 2 saatlik sürede pire popülasyonunun %90 lık kısmı yok edilmekte kalan kısım ise 2-5 gün içerisinde bitmektedir.

6- Daha önceki uygulamalarda pire yumurtasına etki eden ilaçlar olmadığı için 2. uygulama kesinlikle yapılması gerekmekte iken yeni nesil ilaçlarda etken maddesinin fazla olmasından dolayı buna çok nadiren başvurulmaktadır.2. uygulama işlemi ancak ve ancak pire sorunu çok yoğun olan yerlerde önlem amaçlı yapılabilir.

Sonuç olarak hala eski nesil ilaçlama hizmeti veren firmalardan hizmet almayınız ve yeni nesil ilaçlar kullanan firmaları tercih ediniz.Firmamız teknolojiyi takip eden yenilikçi bir firma olmasından dolayı dünyada ve ülkemizde çıkan ilkleri herzaman denemek ve doğru olduğuna inandığı an müşterilerine sunmaktadır.Müşterilerimizin daha iyi hizmet alması için var gücümüzle çalışarak hem sizleri bilgilendirmekteyiz hemde korkulan ilaçlama işlemlerinin aslında okadar da korkunç olmadığını anlatmaya çalışmaktayız.Son olarak hala eski nesil pire ilaçlama hizmeti veren firmalar bilinki yeni nesil ilaçların daha pahalı olmasından dolayı tercih etmemektedirler.Sizlere ucuz fiyat veren firmalardan kesinlikle sağlığınız için uzak durunuz.

Bir önceki yazımız olan Haşerelere Son Veriyoruz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply