Garanti Böcek İlaçlama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Böcek ilaçlama İstanbul‘da ikamet eden, gıda işletmeleri olsun evler olsun ve ya fabrikaların en temel sorunlarından bitanesidir.Bu sebeple haşere ilaçlama yaptıran her bir kurum ya da kuruluş garanti böcek ilaçlama yaptırarak haşere sorunlarından kurtulmak ister.Bunu sağlamak bazı firmalar için kolay olsa da bazıları için son derece zordur.Firmamız 10 yılı aşkın süredir hizmet veren kurumsal , garantili servisi sunan nadir firmalardandır.Bu sebeple fark yaratmak için diğer firmalara göre garanti belgesi düzenleyerek resmi olarak müşterilerimize taktim etmekteyiz.Amacımız yapmış olduğumuz ilaçlama hizmetinin doğruluğunu göstermek ve müşterilerimizde güven hissiyatı uyandırmaktır.Bunu yaparkende en son teknoloji ürünleri kullanmaktayız ve ilaçlama personellerimizi en iyi şekilde yetiştirerek doğru ilaçlama yapmaları için eğitim ve seminerler vermekteyiz.Amacımız haşeresiz ortamlar yaratmak ve müşterilerimizi haşerat çilesinden kurtararak hijyenik ortamlar sağlamaktır.

Garantili Böcek İlaçlama Aşamaları Nelerdir ?

Bu sorunun cvbını maddeler halinde vermemiz gerekirse ;

  • Garantili ilaçlamada kullanılan ürünler biyosidal ürünlerdir ve insana , evcil hayvanlara , doğaya zarar vermeyen ilaçlar kullanılmaktadır.
  • Garanti veren firmanın mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı firma olması en temel kuraldır.
  • Garanti sözlü olarak değil yazılı olarak resmi şekilde ilaçlama yapan kurum ya da kişilere teslim edilmelidir.Aksi taktirde garantinin hiç bir anlamı yoktur.
  • Firmamızın garanti süresi 90 gündür ve bu zaman zarfında haşere görülmesi durumunda koşulsuz şartsız 2. uygulamayı hatta 3. uygulamayı ücretsiz olarak yapmaktadır.Bu durum için sadece size verilen belgeyi göstermeniz yeterlidir.
  • Garantili haşere ilaçlama yapmayan firmalardan kesinlikle hizmet alınmamalı ve ilaçlama işlemi için tercih edilmemelidir.
  • Ucuz böcek ilaçlama yapan firmalarda kesinlikle ya Sağlık Bakanlığı ruhsatı yoktur ya da garanti vermemektedirler.Çünkü bu firmalar fazla ilaç kullanmadıkları için garanti vermezler ve 2. uygulamada da sizleren ücret talep ederek aslında ilk uygulamada alınmış olan az miktarıda tolere etmektedirler.Kesinlikle bu firmaların oyununa gelmeyiniz.
  • Firmamızda ilaçlama fiyatları standart olup m2 bazında fiyatlar değişmektedir.İster ev olsun ister otel , okul , restaurant farketmeksizin garanti koşulları bizzat sunulmaktadır.

Sizlerde garantili hizmet almak istiyor ve ödemiş olduğunuz ücretinin boşa gitmesini seyretmek istemiyoriseniz firmamızdan garanti böcek ilaçlama servisi alabilir ve haşerelerinizden kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Böceği İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply