Garantili Böcek İlaçlama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bilindiği gibi İstanbul özellikle başta olmak üzere 3500 adet ilaçlma firması olmasına karşı bunlardan sadece 150 tanesi Sağlık Bakanlığı ruhsatlı hizmet vermektedir.Bu sebeple ilaçlama şirketi seçerken çok dikkat edilmeli ve ruhsatı olup olmadığı kontrol edilmelidir.Aksi takdirde kurumsal bir firmadan hizmet almanız çok düşük ihtimal olarak karşınıza çıkacaktır.Firmanın ruhsatının olup olmadığını Sağlık Bakanlığı resmi sitesinden görebilirsiniz.Bu sebeple sitelerinden sahte belge sunan firmalardan hizme almamış olur ve kandırılmamış olursunuz.

Diğer dikkat edilecek husus firmanın resmi internet sitesi ile ruhsatın üzerinde yazan ismin aynı olmasıdır.Bu en önemi husustur.Kurumsal hiç bir firma farklı isim kullanılmaz ve ruhsatında ne yazıyor ise o isimle yoluna devam eder.

Firmamız garantili hizmet sunan nadir firmalardandır.Garanti kapsamı haşere türünden haşere türüne değişkenlik göstermez.Genel olarak tüm ilaçlamalarımız gıda işletmeleri hariç 90 gün garanti kapsamındadır.Gıda işletmeleri için 30 gün olarak belirlenmiştir.Bunun sebebi bu işletmelerin ayda bir ilaçlama yaptırması durumunda ancak sorunlarının tamamen bitmesinden ileri gelmektedir.

Garantili böcek ilaçlama sunmak için en iyi ilaçları kullanan firmamız 1 hafta içerisinde sorun bitmemesi durumunda koşulsuz şartsız ücretsiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İlk ilaçlamadan en az 1 hafta sonra 2. uygulama yapılması firmamız tarafından tavsiye edilmektedir.Üst üste hergün ilaçlama yapılması doğru olmayacağı gibi kesinlikle tavsiye edilmez.Bu sebeple 1 hafta beklenmeli haşere yoğunluğu gözlenmeli ve sorun bitmemesi durumunda garantili ilaçlama hizmeti talep edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Yaptırmak İstiyorum Zehirlenirmiyim ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply