İlaçlama Firması Seçimi ve Mağaza İlaçlama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

İlaçlama firması denilince haşerelerden kurtulmak için tek seçenek gibi dursada bazen yanlış ilaçlama firmaları sorununuzu çok fazla arttırabiliyor.

Öncelikle ilaçlama firmasıyla anlaşmanız için ruhsatlı ve sağlık bakanlığı onaylı olması önemlidir. Sizlerin sağlığınızı emanet ettiğiniz ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve kalitelimidir.

Uzman bir kadroylamı çalışcağınız çok önemlidir. Bünyesinde ziraat mühendisi olan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.İlaçlamayı yapanlar arasında mesul müdür ve  ekip tarafından olmalı veya mesul müdür gözetimi altında yapılıyor olmasıdır.

İlaçlama bittikten sonra yapılan işle ilgili size belge verilmesi ne yapıldığını ve nasıl ne şekilde yapıldığını görmeniz sağlanmalıdır.

İlaçlama yapılmadan önce evde yaşayanlar hakkında bilgi alınıp alınmadığına dikkat edilmelidir. .(astım hastalığı olan veya 0-6 yaş grubu çocuk vb) önemlidir ve kesinlikle sertifikalı ilaçlama firması olmalıdır. Çünkü unutmayın sağlığınız her şeyden önemlidir.

MAĞAZA İLAÇLAMA

Mağaza ilaçlama hem sizler hem bizler için önemlidir çünkü yoğun insan popülasyonuna sahip kurumlardır. Bir çok insanın sürekli ziyaret ettiği yer olarak haşere virüs ve bakteri olarak çok bulunması normal karşılanır . çünkü gün içinde fazlaca ziyaret edilen yerler olarak haşere gelmesi bulunması çoktur. Maddi ve manevi kaybınızı oratadan kaldırmak için Çınar ilaçlama tarafından mağazanız ilaçlanıyor ve sizlere sağlıklı ortam bırakarak ayrılıyoruz. Böyle fazlaca insan topluluğunun bulunduğu yerlerde kalıcı hijyen en önemli etkendir. Hem müşteri bazında haşere olan yerlerden uzak durulması kaçınılmazdır.Bu nedenle mağazamızı ilaçlatmalıyız. Mağaza ilaçlama olarak ekiplerimiz uzman keşiflerle sizlere sorunsuz ilaçlama sağlamaktadır.

Çınar ilaçlama olarak ilaçlarımız sağlık bakanlığı onaylı ve mağaza ürünlerimize zarar vermicek şekilde üretilmiş ve ekipmanlarımızda aynı şekilde zararsız ve tamamen problem çözme odaklıdır. Sağlık anlamında hem çalışanımız hem kendimiz için uzman eller tarafından yapılmalı ilaçlamalr.

Bir önceki yazımız olan Kırkayak İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply