Karasinek İlaçlama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/bocekilaclamaistanbul.net/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Karasinek kanatlı ve oldukça pis olan bir sinek türüdür. Ortalama bir sineğin boyu 0.5 mm – 1 cm arasındadır. Bir karasineğin ani hareket kabiliyeti bir insandan 10 kat fazladır. Yumurtalama sistemi ile çoğalan karasineklerin yumurtaları ortalama 25 derece sıcaklıkta yaklaşık 10 saat gibi bir zaman içerisinde açılır. Ölene kadar milyonlarca yumurta bırakan karasinek çok çabuk ürer ve çok sayıda çoğalır.

Karasinek dış mekanlarda pis olan birçok alanlarda yaşar ve bu nedenle bünyesinde birçok mikrop barındırır. Çöplüklerde, lağım sularında, hayvan dışkıları üzerinde yaşayan karasinek ev içlerinde yada gıda maddesi üretilen mekanlardaki gıdaların üzerinde konarak mikroplarını bu gıdalar üzerine bırakır ve insanlara hastalık bulaştırır. Sineklerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır. Sağlık bakanlığı onaylı olan Böcek ilaçlama şirketimiz günün her saati 7/24 tüm haşere ilaçlama hizmetlerinde ve sinek ilaçlama hizmetlerinde etkili uygulamalar yapmaktadır. Karasinek ilaçlama için Böcek ilaçlama şirketimizi arayın. Sizlere ekonomik fiyatlarımız ve garantili uygulamalarımız ile profesyonel ilaçlama hizmetleri sağlamaktadır.   

 

Bir önceki yazımız olan Tahta kurusu İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Leave a Reply